שאלות ששואלים אותנו הרבה

הסטודיו מציע מגוון רחב של חבילות מיתוג. חלקן נגישות לכל כיס וחלקן אקסקלוסיביות ומותאמות לחברות שרוצות לקחת את הבידול שלהן לקצה. צרו איתנו קשר לפרטים אודות החבילות מיתוג שלנו.

כל פרויקט נבחן לעומק, לפי מורכבותו, סוג הלקוח, קהל היעד, ולאיזו רמה ודיוק אנחנו מכוונים.  לכן. כדיי לקבל הצעת מחיר נצטרך להבין טוב את הלקוח ואת הצרכים שלו.

בהחלט! לפני שאנחנו יוצאים לשוק עם הלוגו החדש של החברה שלכם, אנחנו בשיתוף פעולה מולכם מציגים לכם 3 אופציות לבחירה של לוגואים שונים באותו הסגנון שנבחר. רק לאחר בחירת הלוגו הנכון ביותר עבור החברה שלך, נתקדם לדיוק הלוגו, ובניית הקו העיצובי שיעטוף אותו ואת החברה.

אפיון אתר (UX). תכנון ארכיטקטורת המידע של האתר – סידור מפת האתר והאלמנטים השונים עד לפרטים הקטנים ליצירת חווית משתמש טובה ומניעה לפעולה עם חוקים פסיכולוגיים ברורים של סידור מפת האתר. זהו שלב הראשוני וההכרחי . רק לאחר שכל התוכן מאורגן ומדויק, נעבור לשלב עיצוב האתר ולבסוף כמובן פיתוח האתר.

כן! האתר יהיה באחריות לתיקוני באגים או תקלת רספונסיביות באתר.  האחריות הינה לחודש הראשון לאחר הגשת האתר הסופי ללקוח. (האחריות אינה כוללת שינויי תכנים באתר)

לא ניתן למדוד בזמן מדויק. הפרויקט משתנה מלקוח ללקוח. 
כדי להגיע לתוצר הסופי יש המון תכנון ומחקר עוד לפני הגשת התוצר.אנחנו בסטודיו בונים שלושה כיוונים, לאחר אישור הלוגו, נבנה את השפה הויזואלית של המותג. 

כל פרויקט בסטודיו מוגבל בשלושה סבבי תיקונים לכל חלק בפרויקט.  מעבר לכך, אם במידה ויהיו תיקונים נוספים  תהיה תוספת תשלום לכל סבב נוסף.

1. התשלום יעבור לסטודיו באמצעות העברה בנקאית/ביט/אשראי בלבד (ללא צ'קים) ובתיאום מראש מול הסטודיו. מקדמה על סך 50% מהפרויקט, לאחר מכן, 50% הנותרים בתשלומים במעמד קבלת התוצרים הסופיים (עד 7 ימי עסקים מרגע קבלת התוצרים הסופיים

2. לא יינתן החזר בעבור המקדמה ששולמה לאחר שהסטודיו החל לעבוד על הפרויקט

כמובן. האתר יהיה מונגש כחוק בעזרת תוסף חוקי של וורדפרס להנגשת אתרים

שאלות נוספות?